MAJAJUHT

 

1. KORRUS

 
 

LHV PANK 

AS LHV Pank pakub hoiuseid, ärilaene, arveldusteenust, väärtpaberivahendust, pensionifonde, liisingut ja varahaldusteenust nii eraisikutele kui ettevõtetele. LHV Pank on võrreldes teiste pankadega rohkem keskendunud klientide varade kasvatamisele ja investeeringute haldamisele. 

LHV pank:
E-R: 9.00-18.00

Tel: +372 680 2713
E-post: tartu@lhv.ee

 

LIHUNIKU ÄRI- BUCHERS´S BUCHERIE (Sentafarm OÜ)

Tartu lihuniku äri pakub Eesti parimat mahe rohumaaveist ja rohumaalammast. Tule kohale, räägi lihunikuga ning vali maitsvaimad lihased, rupskid või tooted koju kaasa, võta päevapakkumine kontorisse või vali oma lemmikud meie signatuurmenüüst ja naudi koha peal. 

Õhtul, kui päevased sagimised lõppenud, muutub lihunikulaud restoranilauaks, kus Johannes Hõimoja teeb sind tuttavaks Eesti parima mahe lihaga. Meie toit valmib armastusega värskeimast ning puhtaimast kodumaisest toorainest. Mis veelgi enam, toidu ja joogi vahel valitseb sulnis sümbioos.

Õhtuses restoranis on vaid 14 kohta ning esimesed õhtud on juba broneeritud, sellepärast võtame broneeringud maiks vastu juba täna. Kirjuta meile facebooki või klaarika@sentafarm.ee.


Lihuniku äri avatud:
E-R: 12-19
L: 10-16

Info ja broneerimine: 
E-post: info@sentafarm.ee
Facebook: @LihunikTartu

 

RALF CAFE (Iluxia OÜ)

Ralf Cafe on väike omanäoline kohvik, kus pakutakse värskeid toite peamiselt kaasamüügiks. Kohviku menüüst leiab maitsvad salatid, ahjusoojad saiakesed, wrapid, smuutid, muffinid ja palju muud. Ralf Cafe on kohvik, kus pakutakse alati meeldivat teenindust ja personaalset suhtlust.

Ralf Cafe on avatud:
E-R: 7-18
L: 10-17

 

HAF TREENINGSTUUDIO (HA8 OÜ)

Väärtustad oma aega ja soovid toonuses keha ning tunda end enesekindlalt? 


HAF treeningstuudios on võimalik valida erinevate treeningute vahel:
1) EMS TREENINGUD 
EMS-treening üllatab sind!  See on uudne, kiire ja täiesti turvaline viis treenimiseks. Sinuga tegeleb personaaltreener, kelle juhendamisel saad piisava koormuse kogu kehale.
* seljavalusid vähendav ja selga tugevdav seljatreening
* lihasreljeefe esiletoov jõutreening
*kombineeritud treening rasvapõletuseks
*vastupidavus ja kardiotreening
*jõutreening lihasmassi kasvatamiseks
*teraapiline lihashooldus
*TRX-EMS treening edasijõudnutele

2) SLIMBELLY 
Slim Belly on revolutsiooniline treenimisvahend, mis masseerib õrnalt harjutuste sooritamise ajal kohti, kust on raske rasva kaotada. Selline masseerimine soodustab verevoolu nendesse rasvakihtidesse, mis parandavad lipolüüsi ehk rasvapõletust kütusena kasutavat protsessi. Slim Bellyt kantakse kardiovaskulaarsete harjutuste ajal ning see on hea moodus parimate võimalike tulemuste saavutamiseks treenimisel.

4) 4D PRO 
Uuenduslik treeningstiil, kus kasutatakse elastseid kummirihmasid. Nende abil treenides toetad oma keharaskust, avaldad vähem survet oma liigestele ja säilitad treeningute ajal loomuliku kehaasendi. 

5) JUMPING 
See on lõbus aeroobne treening batuudidel, mis aitab tõhusalt kaasa kogu keha treenimisel. Reipa muusika saatel tehakse mitmekülgseid harjutusi. Jumping ei koorma liigeseid, aga on 3 korda efektiivsem kui jooksmine!

Info ja broneerimine: 
Tel: +372 5693 9356
E-post: tartu@hafitclub.eu
 

2. KORRUS

 
 

LHV PANK  (klienditeenindus 1. korrusel)

AS LHV Pank pakub hoiuseid, ärilaene, arveldusteenust, väärtpaberivahendust, pensionifonde, liisingut ja varahaldusteenust nii eraisikutele kui ettevõtetele. LHV Pank on võrreldes teiste pankadega rohkem keskendunud klientide varade kasvatamisele ja investeeringute haldamisele. 

LHV pank:
E-R: 9.00-18.00

Tel: +372 680 2713
E-post: tartu@lhv.ee


3. KORRUS

 

KAARSILLA KINNISVARA OÜ

Kaarsilla Kinnisvara OÜ on1996 aastal loodud pidevalt arenev, uusi väljakutseid otsiv ja pikaaegset kindlat partnerlussuhet hindav Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on välja kasvanud Tartus tegutsenud Tirsi kaubandusketist. Esimene kauplus rajati 1999 aastal. 2004 müüdi kaupluste opereerimisõigus ja Tirsi kaubamärk aktsiaseltsile A-Selver. Alates 2004 aastast on firma põhitegevuseks kaubanduspindade üürimine ja arendamine.

Hetkel kuulub Kaarsilla Kinnisvarale ligi 32 000m2 kaubanduspinda Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Narvas. Samades linnades ning samuti ka Jõhvis on plaanis firma omanduses olevatele kinnistutele uute kaubanduspindade rajamine.

Kaarsilla Kinnisvara pakub ärikinnisvara arenduse teenust, mis hõlmab ehitust ja ka hilisemat haldusteenuse osutamist. Oleme huvitatud arenduspotentsiaaliga kinnistute omandamisest. Meie eesmärk on väärtustada kinnistut läbi detailplaneeringu ja ehitatava hoone.

Eve Teder | Haldusjuht
Telefon: +372 733 8073
GSM: +372 511 4272
E-post: eve@kaarsilla.ee

 

HAUG Creative

Oleme turul tegutsenud alates 2005 aastast omades seeläbi pikaajalist kogemust disaini ning arendusvaldkonnas. Meie tegevusvaldkondade hulka kuuluvad:
Digitaalsete keskkondade arendus ja disain - Infosüsteemid, kodulehed, veebirakendused ja e-poed. Töötame igapäevaselt selle nimel, et pakkuda oma klientidele turu parimaid tooteid ja teenuseid. 
Firmagraafika loomine - Firmagraafika abil luuakse identiteet, mis aitab ettevõtet ära tunda ja teistest eristada. Tugev ettevõtte identiteet on ühtne tervik ning eelkõige tugev logo, aitab tarbijal teha valikuid.
Trükiste kujundamine - Tegeleme kõiksugu trükiste kujundamisega. Plakatid, flaierid, postkaardid, voldikud, visiitkaardid, blanketid, bännerid, rollupid, etiketid, kleebised ja palju muud vaid küsimise kaugusel.

Telefon: +372 600 5644
GSM: +372 511 8500
E-post: haug@haug.ee

 

TARTU NOTAR AUNE HARUJÕE 

Ametitoimingutena tõestab notar tehinguid, milleks on peamiselt: kinnistu-, ehitise- või korteri omandamise või võõrandamise lepingud; pandilepingu, kommertspandilepingu, hüpoteegi seadmise lepingud; muud piiratud asjaõiguste seadmise lepingud (nt hoonestusõigus, reaalservituut, kasutusvaldus, isiklik kasutusõigus); hooneühistu liikmesuse võõrandamise ja pandilepingud; äriühingute asutamislepingud; abieluvaralepingu või abikaasade ühisvara jagamise lepingud; testamendid; volikirjad. Ametitoimingutele lisaks pakub notar ametiteenustena: õigusnõustamist väljaspool ametitoimingut; avalduse ja teate edastamist ning tõendi väljaandmist sellise edastamise toimumise või selle võimatuse kohta; vannutamist ja vande all antava tunnistuse tõestamist; tegutsemist vahekohtunikuna; lepitamist vastavalt lepitusseadusele.

Notar:
E, K: 12.00-17.00
T, N, R: 9.00-17.00

Telefon: +372 734 0023
GSM: +372 53 406 288
E-post: aune.harujoe@notar.ee
www.infonotar.ee

 

ADVOKAADIBÜROO PÜRN & TUBIN 

Advokaadibüroo PÜRN & TUBIN osutab kõrgetasemelist õigusteenust erinevates õigusvaldkondades ja kohtumenetlustes. Seisame enda kliendi huvide eest parimal võimalikul viisil, lähtudes õigusaktidest ja kutse-eetika normidest.
Advokaadibürood iseloomustab pühendumus oma tööle, pidev enesetäiendamine ning kliendi huvide arvestamine läbi paindliku ja personaalse kliendisuhte. 

Advokaadi ja kliendi suhe põhineb usaldusel. Tegeleme Teie probleemiga põhjalikult ning eelistame leida kohtuväliseid lahendusi, säästmaks Teie aega ja raha.

Esimene konsultatsioon meie juures on reeglina tasuta. Peale esmast materjalide analüüsi saame Teile anda hinnangu asja perspektiivikuse ja võimaliku maksumuse osas ning edasi otsustate juba Teie, kas soovite meiega koostööd jätkata.

E-R: 14.00-16.00
Vastuvõtu registreerimiseks või vastuvõtuvälise aja kokkuleppimiseks: +372 58 37 8827

Vandeadvokaat Tanel Pürn​

Vandeadvokaat Andi Tubin​

E-post: ab@purntubin.ee

 

ADVOKAADIBÜROO LINDEBERG 

 
Advokaadibüroo LINDEBERG on Tallinnas, Tartus ja Pärnus tegutsev advokaadibüroo, mis pakub õigusteenuseid nii äriklientidele kui ka eraisikutele.

Advokaadibüroo LINDEBERG meeskond on moodustatud lähtudes eesmärgist pakkuda enda klientidele kvaliteetseimat õigusteenust. Sageli vajavad kliendid nõustamist mitmes erinevas valdkonnas - näiteks ärinõustamist ja lepingute koostamist, aga ka esindamist ühisvara jagamisel ning laste hooldusõigusega või pärimisega seotud vaidlustes. Erinevalt paljudest teistest advokaadibüroodest pakub Advokaadibüroo LINDEBERG klientidele nö täisteenust - klient saab kõigi probleemide osas abi ühest büroost, ega pea iga vaidluse jaoks otsima eraldi advokaadibürood, kes tema probleemiga tegeleks.

Advokaadibüroo LINDEBERG peamised tegevusvaldkonnad:

Teenused äriklientidele:

- kohtuvaidlused;
- äriõigus;
- lepinguõigus;
- igapäevane nõustamine;
- maksuõigus;
- intellektuaalne omand;
- andmekaitse;
- kaubamärgiõigus; 
- pankrot ja saneerimine.

Teenused eraklientidele:

- kohtuvaidlused; 
- tööõigus;
- perekonnaõigus (sh lahutused, ühisvara jagamine, laste hooldusõigus, elatis);
- kaasomandiga seotud küsimused;
- pärimisõigus;
- ehitus ja planeeringud;
- meditsiiniõigus.

Samuti pakub Advokaadibüroo LINDEBERGme õigusteenuseid korteriühistutele - võlgnike vastu nõuete koostamine ning kohtuvaidlused, korteriühistu dokumentatsiooniga seotud küsimused jms.

Vastuvõtule registreerumine: 
Telefon: +372 625 2000
E-post: tartu@lindeberg.legal
www.lindeberg.legal

 

INNOVAATIK OÜ 

Innovaatik OÜ asutati aastal 2007 ettevõtjate poolt, kes olid varasemalt juba aastaid tegelenud meditsiinitarkvara arendamisega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Meie missiooniks on oma klientidele parimate tarkvaralahenduste pakkumine. Seepärast oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid tehnoloogiasse, luues seeläbi aluse kõrgekvaliteedilise teenuse osutamiseks.

Meie meeskond töötab pidevalt uute ja innovaatiliste ideedega, loomaks tooteid, mis vastavad üha arenevatele nõudmistele tänapäeva meditsiinisektoris.

Meie loodud Hammas programmil on üle 1500 kasutaja ning on seega kõige populaarsem hambaarstidele mõeldud ravihaldustarkvara Eestis. Selle arendust nõustavad juhtivate hambakliinikute parimad eksperdid. Samuti on Hammas alati vastavuses nii E-Tervise kui ka Riigi Infosüsteemi Ameti poolt loodud viimaste standardite ja nõuetega. Tänu sellele on meil võimalik pakkuda parimaid vahendeid hambaraviteenuse osutamiseks nii suurtele, keskmistele ja väikestele kliinikutele kui ka üksikutele arstidele.

Tel: +372 740 2215
E-post: info@innovaatik.ee

 

ILURAVI KABINETT (Arcticus OÜ)

Ootame Teid oma väikesesse ja rahuliku miljööga uude kabinetti, et pakkuda Teile proffesionaalseid konsultatsioone ning teenuseid näole, kätele ja jalgadele.
Oma töös kasutame kõrgkvaliteetseid näo ja kehahooldus sarjasid: DARPHIN, CNC, BABOR ja MERENEID SPA Sari. Nende toodete loomisel on kasutatud looduslikke koostisaineid koos kõrgtehnoloogiaga, kus on olnud abiks juhtivad teadlased ja ilueksperdid.

Aegade broneerimine: +372 5568 7575
Facebook: Iluravikabinet/AineTilk


4. KORRUS

 

AVATUD LAHENDUSED OÜ 

Me oleme kirglik meeskond, kelle eesmärk on muuta paremaks kõigi inimeste elu läbi kaasaegsete lahenduste. Me ehitame suurepäraseid lahendusi vabavara baasil keerukate äriprobleemide lahendamiseks.

Meie tooted ja lahendused on suunatud väike-kesk ettevõtetele konkurentsi võime tõstmiseks ja tegevuse efektiivistamiseks.

Tel: +372 600 5990
E-post: info@avalah.ee
 

ASA QUALITY SERVICES OÜ

ASA Quality Services on keskendunud sellele, et tarkvara arendajad ja tellijad leiaksid ühise keele. ASA Quality Services osaleb projektides hands-on testijate, testijuhtide, automatiseerijate, konsultantide, protsessiparendajate koolitajate ja kas või pagaritena ...kui see aitab kvaliteetsema rakenduseni. 

 
Tel: +372 6755 199
E-post: kiri@asaquality.ee

 

RESTA OÜ 

Resta on alates 1991. aastast tegelenud  andmeanalüüsi- ja konsultatsiooniga ning toetab ettevõtete juhtimisprotsessi lihtsasti kasutavate analüüsilahendustega.

Tel: +372 740 9329
E-post: info@resta.ee
 

Artionis Estonia OÜ


Artionis Estonia OÜ on Eesti saatkonna teenusepakkuja.  Artionis Estonia vastutab kohtumiste, taotluste vastuvõtmiste, viisa- ja logistikatasude vastuvõtmise, saatkonnas taotluste esitamise ja taotlejate/taotlejatele passide tagastamise eest.
 
Tel: +372 601 6974

 

FARMADA  INVEST OÜ 


2013 aastal loodud Farmada Invest OÜ tegevusvaldkonnaks on terviklike elurajoonide arendus, mis hõlmab nii ehituse peatöövõttu kui ka projektijuhtimist.

Tel: +372 506 5426

E-post: info@farmada.ee
 

5. KORRUS

 

POSTIMEES GRUPP AS | KLIENDITEENINDUS

Postimees Grupp on Baltikumi suurim meediakontsern, mille tegevus hõlmab trüki- ja internetimeedia sisutootmist, televisiooni ja raadio tootmist, kuulutusteportaale ja trükiteenuse pakkumist.

Postimees Grupi kontserni kuuluvad: 

 • Eesti vanim ajaleht Postimees ja selle uudisteportaalid eesti, vene ja inglise keeltes; ajalehed Tartu Postimees, Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja, Valgamaalane ja nende uudisteportaalid, nädalakiri Maa Elu ja ajakirjad Osuti, 60+ ning Kooli Lõpp;
 • Meelelahutusveebid Elu24 ja venekeelne Limon;
 • Raadiojaamad Kuku, Elmar, MyHits, Narodnoje Radio ja DFM;
 • Telekanalid Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12, MyHits;
 • Uudisteagentuur BNS;
 • Baltikumi kaasaegseim trükikoda AS Kroonpress;
 • Allepal OÜ: kuulutusteportaalid soov.ee, osta.ee, KV.EE ning metsaoksjon.ee;
 • Läti uudisteportaal SIA TVNET;
 • Läti uudisteagentuur SIA LETA;
 • Leedu uudisteportaal 15min UAB;                               
 • Leedu kuulutusteportaal UAB Diginet LTU;                                          
 • Leedu uudisteagentuur BNS Leedu.


Tel: +372 739 0300
E-post: postimeesgrupp@postimeesgrupp.ee

 

TIODENT HAMBAKLIINIK

Tiodent hambakliinik on enam kui 15-aastase kogemusega kliendisõbralik asutus Tartu kesklinnas. Varem tegutsesime Kaarsilla hambaravi nime all, nime muutsime seoses kolimisega Ülikooli 2A uutesse ruumidesse 2016.a lõpus.

Aegade broneerimine: +372 7441 878

 

 

6. KORRUS

 

POSTIMEES GRUPP AS 

Postimees Grupp on Baltikumi suurim meediakontsern, mille tegevus hõlmab trüki- ja internetimeedia sisutootmist, televisiooni ja raadio tootmist, kuulutusteportaale ja trükiteenuse pakkumist.

Postimees Grupi kontserni kuuluvad: 

 • Eesti vanim ajaleht Postimees ja selle uudisteportaalid eesti, vene ja inglise keeltes; ajalehed Tartu Postimees, Pärnu Postimees, Sakala, Virumaa Teataja, Järva Teataja, Valgamaalane ja nende uudisteportaalid, nädalakiri Maa Elu ja ajakirjad Osuti, 60+ ning Kooli Lõpp;
 • Meelelahutusveebid Elu24 ja venekeelne Limon;
 • Raadiojaamad Kuku, Elmar, MyHits, Narodnoje Radio ja DFM;
 • Telekanalid Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12, MyHits;
 • Uudisteagentuur BNS;
 • Baltikumi kaasaegseim trükikoda AS Kroonpress;
 • Allepal OÜ: kuulutusteportaalid soov.ee, osta.ee, KV.EE ning metsaoksjon.ee;
 • Läti uudisteportaal SIA TVNET;
 • Läti uudisteagentuur SIA LETA;
 • Leedu uudisteportaal 15min UAB;                               
 • Leedu kuulutusteportaal UAB Diginet LTU;                                          
 • Leedu uudisteagentuur BNS Leedu.


Tel: +372 739 0300
E-post: postimeesgrupp@postimeesgrupp.ee